تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - كاپیتان تیم مادر ول در زمین بازی درگذشت :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::كاپیتان تیم مادر ول در زمین بازی درگذشت 

كاپیتان تیم "مادر ول" اسكاتلند در جریان بازی تیمش برابر دندی یونایتد درگذشت.

در چارچوب یكی از رقابت‌های لیگ اسكاتلند و در جریان دیدار مادر ول برابر دندی یونایتد، "فیل اودونل" كاپیتان تیم مادر ول درگذشت.

بازیكن میانی سی و پنج ساله‌ی مادر ول در اواخر بازی جانشین فیت پاتریك شده بود. پس از آن كه كاپیتان مادر ول بر روی زمین سرنگون شد كادر پزشكی تیم‌های مادر ول و دندی یونایتد به مدت پنج دقیقه در زمین برای بازگرداندن او به زندگی تلاش كردند. پس از آن تلاش‌های آنها با انتقال وی به بیمارستان ویشاو ادامه پیدا كرد.

با وجود تلاش‌های كادر پزشكی دو تیم و همچنین پزشكان بیمارستان اودونل درگذشت.

مالك باشگاه مادر ول به سایت این باشگاه گفت: «این تراژدی غیر قابل وصفی برای خانواده‌ی فیل است. در حال حاضر ما دلیل مرگ او را نمی‌دانیم. اما باشگاه این قضیه را پیگیری خواهد كرد. همه‌ی مسوولان در باشگاه از شنیدن این خبر شوكه شدند و اطمینان داریم كه تمام جامعه‌ی فوتبال اسكاتلند نیز چنین احساسی را دارند. همه‌ی ما به همسر او و چهار فرزندش فكر می‌كنیم.»

مدیر باشگاه مادر ول نیز گفت:« ما تمام فكر و ذكرمان بر روی همسر و خانواده‌ی فیل متمركز است. فیل بازیكن فوق‌العاده حرفه‌ای بود و از تمام وجودش در زمین استفاده می‌كرد. این تراژدی غم‌انگیزی بود. »

اودونل فوتبالش را در سال 1991 آغاز كرد.

رییس كمیته‌ی اجرایی فدراسیون فوتبال اسكاتلند نیز درباره‌ی درگذشت كاپیتان مادرول گفت:« خبر غم‌انگیزی بود. فیل نه تنها بازیكن بسیار بزرگی بچود بلكه او انسان بسیار خوبی بود. من هم اكنون به خانواده‌ی او فكر می‌كنم.»

رییس كمیته‌ی اجرایی باشگاه سلتیك نیز گفت:« زمانی كه این خبر منتشر شد همه در باشگاه شوكه شدند. به ویژه ما به خانواده‌شان فكر كردیم و تسلیت خود را برای این داستان غم‌انگیز اعلام می‌كنیم.»نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: فوتبال اروپا , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی