تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - شكست تیم ملی در بازی تداركاتی :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::شكست تیم ملی در بازی تداركاتی 

تیم ملی فوتبال ایران در حالی كه بیشتر بازیكنان اصلی خود را در اختیار نداشت، مقابل تیم باشگاهی هانزاروستوك آلمان شكست خورد.

این نخستین بازی تیم ملی ایران پس از شش ماه دوری از مسابقات بین‌المللی و حذف از جام ملت‌های آسیا 2007 بود.

این بازی كه قرار بود راس ساعت 14 آغاز شود با دقایقی تاخیر برگزار شد و بازیكنان دو تیم پس از ورود به زمین بازی و اهدای دسته‌گل و ادای احترام نسبت به آیدین نیكخواه بهرامی،‌ ملی پوش فقید بسكتبال و یك دقیقه سكوت، بازی را آغاز كردند.

در این دیدار مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، شیری، حسین كعبی، مرتضی اسدی، كیانوش رحمتی، ستار زارع، ابراهیم صادقی،‌ میلاد میداودی، احمد جمشیدیان و مازیار زارع، از ابتدا برای تیم ایران به میدان رفتند.

ملی‌پوشان ایران نیمه اول بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و حتی در دقایق 7 و 12 توسط جمشیدیان و زارع صاحب موقعیت مسلم گلزنی شدند كه با بی‌دقتی، آن‌ها را از دست دادند. اما این تیم هانزاروستوك بود كه با در دست گرفتن بازی، ابتدا در دقیقه 32 به گل دست یافت كه البته توسط كمك‌ داور آفساید اعلام شد. اما تلاش‌های بازیكنان این تیم نتیجه داد و هانزاروستوك در دقیقه 36 توسط "راتلب" به گل اول خود رسید.

شروع نیمه دوم و تعویض چند بازیكن دیگر نیز نتوانست به كمك تیم ایران بیاید و بازیكنان ایرانی بازی كاملا بی‌برنامه و كسل‌كننده‌ای را از خود به نمایش گذاشتند و هانزاروستوك پس از كنترل بازی و روی غفلت مدافعان مجددا توانست در دقیقه 64 توسط ست‌كوویچ دروازه ایران را باز كند. حتی ضربه‌ی هاشم بیك‌زاده در دقیقه 66 نیز وارد دروازه هانزاروستوك نشد و تلاش بازیكنان ایرانی تا پایان بازی همچنان بی‌نتیجه ماند تا این تیم در اولین بازی تداركاتی خود در آستانه‌ی رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی از تیم رده‌ی پانزدهم جدول آلمان شكست بخورد.

امیر شاپورزاده بازیكن ایرانی الاصل هانزاروستوك به عنوان كاپیتان این تیم از ابتدای بازی در میدان حضور داشت.

تیم ملی ایران در ادامه‌ی دیدارهای دوستانه خود 19 دی برابر قطر، 23 دی ماه مقابل مالی، 26 دی ماه مقابل تونس و 10 بهمن ماه مقابل كاستاریكا به میدان خواهد رفت.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: تیم ملی , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی