تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - منصور ابراهیم‌زاده: تیم ملی كم كم آماده و هماهنگ می‌شود :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::منصور ابراهیم‌زاده: تیم ملی كم كم آماده و هماهنگ می‌شود  

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما مجبور بودیم كار تیم ملی را از جایی آغاز كنیم.

منصور ابراهیم‌زاده پس از بازی در جمع خبرنگاران گفت: شما می‌دانید كه برنامه بازی‌های تیم ملی قبل از تشكیل تیم مشخص شده بود و با توجه به مشكلات فوتبال ایران مجبور بودیم كارمان را از یك جا شروع كنیم و برای دیدار با هانزاروستوك نیز تیمی را آماده‌ كردیم كه بازیكنان لژیونرها و بازیكنان پرسپولیس و سپاهان در آن غایب بودند.

وی افزود: بازیكنانی كه در حال حاضر در تیم ملی حضور دارند شاخص‌های تیم‌های باشگاهی‌شان هستند. ما می‌توانیم بازی مقابل هانزاروستوك را به دو بخش تقسیم كنیم، یكی انجام كارهای تاكتیكی مانند پاس دادن بود كه در این بخش خوب عمل كردیم. اما در بخش كسب نتیجه نتوانستیم از تجربه‌ی تیمی‌مان استفاده كنیم. هانزاروستوك موفق شد از موقعیت‌هایش استفاده كند اما ما از آنها استفاده نكردیم.

وی ادامه داد: به بازی‌های بیشتری برای كسب آمادگی و هماهنگ شدن بازیكنان لژیونر با بازیكنان فعلی نیاز داریم.

ابراهیم زاده در پاسخ به این سوال كه آیا شما با هر مربی در تیم ملی كار خواهید كرد؟ گفت: من آماده‌ی هرگونه همكاری برای كمك به فوتبال ایران هستم و همانطور كه شما نسبت به كارتان در رسانه‌هایتان تعهد دارید این تعهد برای من هم اهمیت دارد. با این حال باید سرمربی برای تیم ملی انتخاب شود كه توانایی هدایت تیم ایران را داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا فكر نمی‌كنید تیم ملی به بازی تداركاتی با تیم‌های بزرگ دنیا نیاز دارد؟ گفت: ما هم نیاز داریم مانند تیم‌های دیگر با رقیبان قوی‌تر روبرو شویم اما این بازی هم شناخت ما را از بازیكنان بیشتر كرد و هم اینكه بازیكنان توانستند شناخت بهتری از خود پیدا كنند.

ابراهیم‌زاده درباره‌ی احتمال دعوت امیر شاپورزاده به تیم ملی گفت: در دست نوشته‌هایم در رابطه با انتخاب بازیكنان به مسوولان فدراسیون فوتبال اعلام كردم كه آیا امكان دعوت از اشكان دژاگه و امیر شاپورزاده به تیم ملی وجود دارد كه با توجه به بازی‌هایی كه شاپورزاده پیش‌تر برای تیم ملی انجام داده بود، امروز به او گفتم كه ما شرایط شما را بررسی خواهیم كرد و در واقع وقت خواهیم داشت كه هفت روز پیش از هر بازی نفرات‌مان را تغییر دهیم.

خبرنگاری پرسید آیا انجام یك بازی می‌تواند به شما برای حذف نام 15 بازیكن از تیم ملی كمك كند، كه ابراهیم زاده گفت: ما شرایط بازیكنان را در تمرین و در بازی امروز دیدیم، ضمن آن كه سابقه‌ی قبلی آنها را مورد مطالعه قرار دادیم.

در حالی كنفرانس مطبوعاتی پس از بازی برگزار شد كه فرانك پاگلزدورف سرمربی هانزاروستوك به دلیل پرواز این تیم به دبی در جمع خبرنگاران حاضر نشد.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: تیم ملی , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی