تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - هافبك ایرانی تیم فوتبال الشباب امارات پس از بازی تداركاتی مقابل تیم قطر به اردوی تیم ملی می‌پیوندد. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::هافبك ایرانی تیم فوتبال الشباب امارات پس از بازی تداركاتی مقابل تیم قطر به اردوی تیم ملی می‌پیوندد. 

هافبك ایرانی تیم فوتبال الشباب امارات پس از بازی تداركاتی مقابل تیم قطر به اردوی تیم ملی می‌پیوندد.
ایمان مبعلی با وجود حضور در فهرست ۳۷ نفره تیم ملی به دلیل رسیدگی به امور شخصی و با هماهنگی فدراسیون پس از بازی تداركاتی مقابل قطر به اردوی تیم ملی ملحق می‌شود.
وی به منظور حضور در مراسمی كه از سوی باشگاه الشباب برگزار می شود، باید در امارات بماند و قادر نیست به موقع خود را به اردوی تیم ملی برساند.
از سوی دیگر آندرانیك تیموریان و مهدی مهدی كیا نیز كه در لیگ‌های انگلیس و آلمان مشغول فعالیت هستند، نمی‌توانند تیم ملی را در دو بازی دوستانه مقابل قطر و مالی همراهی كنند.
تیموریان همراه تیم بولتون باید در رقابت‌های لیگ برتر شركت كند و مهدوی كیا نیز همراه تیم اینتراخت فرانكفورت قرار است راهی آمریكا شود. این تیم آلمانی اردوی نیم فصل خود را در آمریكا برگزار می‌كند.

نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: تیم ملی , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی