تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - پیروزی تیم ملی فوتبال كویت در لحظه آخر :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::پیروزی تیم ملی فوتبال كویت در لحظه آخر  

تیم ملی فوتبال كویت كه خود را برای شركت درمسابقات مقدماتی‌جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬آماده می‌كند، شنبه شب در یك دیدار مهیج ، شكست دو برصفر را در لحظات پایانی به پیروزی تبدیل كرد.

به گزارش ایرنا به نقل از سایت كنفدراسیون فوتبال آسیا، هت تریك نیمه دوم "احمد عجب " باعث شد تا كویت شكست دوبرصفر را به برد ‪۳‬بر‪۲‬برابر لبنان تبدیل كند.

كویت در این بازی دوستانه كه پیش از آغاز بازیهای انتخابی جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬برگزار شد،برای اولین بار مربی جدید خود"رادین گاچانین"را روی نیمكت داشت.

مربی كروات تیم‌ملی كویت در عین حال هدایت باشگاه الكویت را هم برعهده دارد كه در بازیهای لیگ قهرمانان ‪ ۲۰۰۸‬حاضر خواهد بود.

كویت در نیمه اول به شدت تحت تاثیر تسلط لبنان بود و هر دو گل میهمان در همین نیمه توسط محمد غدار و محمود العالی بدست آمد.

اما با شروع چهل و پنج دقیقه دوم عجب گل اول و بعد در دقیقه ‪ ۸۵‬و در دقایق تلف شده گل سوم را به ثمر رساند تا كویت به برد لحظه آخر برسد.

تیم ملی فوتبال كویت در مسابقات مقدماتی جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬در قاره آسیا با تیم‌های ایران، امارات و سوریه همگروه است.نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: فوتبال جهان , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی