تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - آغاز تمرینات مس كرمان بدون حضور "قلعه‌نویی" در كیش :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::آغاز تمرینات مس كرمان بدون حضور "قلعه‌نویی" در كیش  

مدیرعامل باشگاه مس كرمان گفت: وضعیت جذب "رضا عنایتی" تا چهل و هشت ساعت آینده مشخص می‌شود.

حمید نیك‌نفس  درباره‌ی مذاكره با رضا عنایتی به منظور حضور در این تیم اظهاركرد: عنایتی ظرف امروز یا فردا بازیكن آزاد می‌شود و از الامارات جدا خواهد شد. پس از آن پیشنهادهایمان را به صورت جدی به وی ارایه می‌كنیم و در صورت توافق نهایی "عنایتی" به تیم مس كرمان خواهد پیوست.

وی ادامه داد: قلعه‌نویی نظر مثبتی نسبت به جذب "رضا عنایتی" دارد و بعید می‌دانم مشكل چندانی بر سر راه این انتقال وجود داشته باشد. امیدواریم توافقات لازم صورت بگیرد و رضا عنایتی به مس كرمان بیاید. ضمن آن كه علاوه بر "عنایتی"، "حیثم كاظم" بازیكن قدرتمند تیم ملی عراق را نیز مد نظر داریم كه قرار است در صورت موافقت سرمربی این بازیكن نیز به مس كرمان اضافه شود و با جذب این دو بازیكن در نیم فصل دوم با شرایط بهتری به میدان خواهیم رفت.

نیك نفس در ادامه با اشاره به اردوی این تیم در كیش گفت: بازیكنان از امروز تمرینات‌شان را آغاز ‌كرد‌ه‌اند تا كادر فنی تیم نیز به آنها ملحق شوند.

مدیرعامل باشگاه مس كرمان در ادامه با ابراز رضایت از حضور قلعه‌نویی در این تیم تصریح كرد: اعتقاد بسیاری دارم كه این حضور به سود تیم فوتبال مس خواهد بود و ما با قلعه‌نویی به یكی از تیم‌های قدرتمند نیم فصل دوم لیگ برتر تبدیل می‌شویم.نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: مس كرمان , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی