تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - اصغر حاجیلو: مجیدی تا پایان فصل در استقلال می‌ماند :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اصغر حاجیلو: مجیدی تا پایان فصل در استقلال می‌ماند 

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران پس از بازگشت از امارات گفت: هدف اصلی برپایی این اردو اجرای برنامه‌های تاكتیكی و تفهیم آن به بازیكنان بود.

اصغر حاجیلو اظهار كرد: پس از پایان نیم فصل به این اردو احتیاج داشتیم اما، بر خلاف تصور عموم مردم، استقلال تنها برای بدنسازی و تمرینات فیزیكی به امارات نرفته بود، برای بازسازی بازیكنان به این اردو نیاز بود.

وی با اشاره به این كه "فیروز كریمی" برنامه‌های متنوع تاكتیكی را برای بازیكنان در نظر گرفته بود، تصریح كرد: هم اكنون كلیه‌ی بازیكنان استقلال به هماهنگی كامل دست یافته‌اند و هر كدام وظیفه‌ی فنی و تاكتیكی خود را در زمین می‌دانند.

سرپرست استقلال ادامه داد: یكی از برنامه‌های تاكتیكی كریمی استفاده از سیستمی بود كه بتواند تیم‌هایی را كه با آرایش 2-5-3 یا 2-4-4 بازی می‌كنند، كنترل كند كه بازیكنان به خوبی با این طرز فكر كنار آمده و آن را پذیرفتند.

حاجیلو در خصوص زمان تمرینات آبی‌پوشان افزود: در مجموع 16 جلسه تمرین برگزار كردیم. به دلیل عدم كیفیت زمین باشگاه ایرانیان، صبح‌ها از ساعت 10 تا 13 در زمین النصر و بعدازظهرها از ساعت 19 تا 21 در زمین الوصل تمرینات خود را ادامه می‌دادیم.

وی تنها بازی تداركاتی استقلال را نیز مثبت ارزیابی كرد و یادآور شد: به دلیل این كه زمان بازی با العین و الاهلی با برنامه ما منطبق نبود، از بازی با آنها خودداری كردیم. هر چند كه تیم "ویند" نیز یك حریف تمرینی مناسب برای ما محسوب می‌شد.

سرپرست استقلال اذعان داشت: ویند، تیمی است كه استیل آذین، هما و حتی صباباتری را در زمین خودش متوقف كرده بود. آنها تیم جوان و دونده‌ای بوده و از انگیزه‌ی زیادی نیز برخوردار بودند.

حاجیلو همچنین در رابطه با نیم فصل دوم به ایسنا گفت: به نیم فصل دوم لیگ بسیار امیدوار هستیم، زیرا تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته و لایق این هستیم تا در جام حذفی نیز قهرمان شویم.

وی حضور "فرهاد مجیدی" در استقلال را قطعی دانست و تاكید كرد: هر چند كه مجیدی با مسولان العین صحبت كرده است اما، حداقل تا پایان این فصل استقلال را همراهی می‌كند و از جمع آبی‌پوشان خارج نمی‌شود.

حاجیلو در پایان در مورد مكان تمرین استقلال گفت: در صورت شرایط نامساعد جوی، به احتمال فراوان به عسلویه یا جزیره‌ی قشم خواهیم رفت و دومین اردوی خود را در آنجا برگزار می‌كنیم.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: استقلال تهران , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی