تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - سرمربی تیم فولاد خوزستان: ژورژه می‌تواند به فوتبال ایران كمك كند :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::سرمربی تیم فولاد خوزستان: ژورژه می‌تواند به فوتبال ایران كمك كند  

سرمربی پرتغالی تیم فولاد خوزستان گفت: آرتور ژورژه مربی بزرگی است. وی می‌تواند به فوتبال ایران كمك فراوانی كند.

آگوستو ایناسیو اظهار كرد: در سال‌های گذشته و زمانی كه پورتو با ژورژه به مقام قهرمانی رسید، به مدت چهار سال به عنوان بازیكن در خدمت این مربی بودم و از وی شناخت كافی دارم.

وی تصریح كرد: مسوولان فوتبال ایران تصمیم درستی گرفته‌اند كه آرتور ژورژه را به عنوان مربی تیم ملی انتخاب كرده‌اند، زیرا پشتكار وی در فوتبال در كنار تجربه‌ی زیاد او مثال زدنی است.

ایناسیو انتقادات مطبوعات را نسبت به عملكرد ژورژه را نادرست دانست و خاطرنشان كرد: از اینكه جامعه‌ی فوتبال دوست ایران از این مربی و سوابق درخشان وی شناخت كافی ندارند، دلخور هستم. زیرا ژورژه طی سال‌های اخیر در تیم‌های مطرح جهان مربی‌گری كرده است و از دانش روز فوتبال برخوردار است.

مربی فولاد درمورد وضعیت تیمش یادآور شد: از ابتدای این فصل تاكنون از عملكرد برخی بازیكنانم رضایت كافی ندارم. زیرا آنها تمركز لازم را نداشته و نمی‌توانند طبق انتظارات من بازی كنند.

وی با اشاره به اینكه در بازی مقابل اتكا نیز تنها به سه امتیاز فكر می‌كنیم، تاكید كرد: شخصا هم به دنبال بازی زیبا هستم و هم حد اكثر امتیاز را می‌خواهم اما، مقابل اتكا نیز همانند سایر بازی‌ها ابتدا به پیروزی و كسب سه امتیاز فكر می‌كنیم.

ایناسیو درباره‌ی لیگ دسته اول نیز به ایسنا گفت: هر چند كه سطح فنی لیگ دسته اول نسبت به لیگ برتر پایین می‌باشد، شرایط زمین نامناسب است اما، جنگندگی و قدرت فیزیكی بازیكنان در این لیگ به مراتب بیشتر از لیگ برتر است.

وی در پایان با انتقاد از نحوه‌ی كنترل دوپینگ در لیگ دسته اول اذعان داشت: مسوولان باید از بازیكنان لیگ دسته اول به طور مرتب آزمایش دوپینگ بگیرند. زیرا تصورم این است كه بازیكنان زیادی در تیم‌های دسته اول دوپینگ می‌كنند و مسوولان نظارت لازم را بر آنها ندارند.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: تیم ملی , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی