تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - مدیرعامل باشگاه هما: هم‌چنان از "فرشاد پیوس" حمایت می‌كنیم :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::مدیرعامل باشگاه هما: هم‌چنان از "فرشاد پیوس" حمایت می‌كنیم 

مدیر عامل باشگاه هما گفت: مشكل هما فقط گلزنی است و ربطی به مربیان یا سایر خطوط ندارد.

رضا درویش، پس از شكست‌های پی در پی تیمش در هفته‌های اخیر لیگ آزادگان اظهار كرد: تیم ما در شرایط كنونی حالت بحرانی دارد و پیدایش چنین وضعیتی برای هر تیمی امكانپذیر است و فكر می‌كنیم این مساله هیچ ربطی به مربیان یا به نوعی كم كاری آنها ندارد.

وی افزود: دو مهاجم اصلی تیم ما در هفته‌های نخست لیگ بر اثر مصدومیت تاكنون قادر به همراهی تیم نبودند و همین مساله باعث شده هما با بحران گلزنی روبرو شود، به جز یك دیدار تیم بد بازی نكرد، ما در سایر شكست‌هایمان 25 موقعیت صددرصد را تبدیل به گل نكردیم كه به نوعی شگفتی است.

درویش ادامه داد: وقتی بازیكنی گل نزند، مربی چه كاری می‌تواند انجام دهد؟ ما بازیكنان را بر اثر شكست‌های اخیر بخصوص در بازی مقابل كوثر،‌جریمه های سنگین كردیم و بعد از آن نوع تمرینات آنها عوض شده تا بتوانند شرایط بهتری پیدا كنند. البته به علت افت نتایج اخیر مشكلاتی از نظر روحی روانی برای بازیكنان بوجود آمده كه سعی در برطرف كردن آن داریم.

مدیر عامل هما هم‌چنین خاطر نشان كرد: تمام این صحبت‌ها توجیهی در برابر شكستهایمان نیست چرا كه ما در كل بد بازی كردیم و نتیجه نگرفته‌ایم اما، با این حال جایگاه پیوس به هیچ وجه در تیم متزلزل نشده و نخواهد شد و او تمام تلاش خود را برای بهتر شدن وضعیت تیم انجام می‌دهد.

وی در پایان با بیان اینكه برای بازی پنج شنبه مقابل شهرداری تبریز در آمادگی كامل بسر می‌بریم، تصریح كرد: برای حل شدن مشكلات گلزنی تیم قصد داریم تا در نیم فصل دو مهاجم خوب ایرانی یا خارجی جذب كنیم تا به قولی كه به مدیران هما مبنی بر كسب جایگاهی بین 3 تیم اول جدول در پایان فصل، داده بودیم عمل كنیم.نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: لیگ دسته یك (آزادگان) , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی