تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - مهدوی‌كیا: در انتخابات فدراسیون فوتبال شركت نمی‌كنم :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::مهدوی‌كیا: در انتخابات فدراسیون فوتبال شركت نمی‌كنم  

كاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دلیل اردوی آینتراخت در پرتغال امكان حضورم در انتخابات فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

مهدی مهدوی‌كیا اظهار كرد: آینتراخت از امروز اردوی یك هفته‌ای را در پرتغال برگزار خواهد كرد. ما در این اردو دو دیدار دوستانه با تیم‌های نورنبرگ و ولفسبورگ انجام خواهیم داد. متاسفانه به دلیل فشردگی برنامه‌های آینتراخت امكان حضورم در انتخابات فدراسیون فوتبال وجود ندارد و باید درباره‌ی این مساله طی امروز و فردا با مسوولان فدراسیون فوتبال ایران گفت‌وگو كنم.

وی درباره‌ی تشكیل تیم ملی گفت: خوشحالم كه پس از چند ماه تیم ملی كارش را آغاز كرد. همین كه تیم ملی تمرینات خود را شروع كرده سبب می‌شود كه ما زمان كمتری را از دست بدهیم.

مهدوی‌كیا درباره‌ی باخت دو بر صفر تیم ملی برابر تیم هانزاروستوك گفت: متاسفانه موفق نشدم تمام بازی را تماشا كنم. اما شنیدم كه تیم ملی دو بر صفر به هانزاروستوك باخته است. نباید فراموش كنیم كه تیم‌های باشگاهی همیشه هماهنگ‌تر از تیم‌های ملی هستند. بویژه این كه بیشتر بازیكنانی كه در بازی دیروز در تركیب تیم ملی قرار داشتند برای اولین بار بود كه كنار هم بازی می‌كردند. ضمن آن كه كم اهمیت‌ترین مساله در بازی‌های دوستانه نتیجه است. فكر می‌كنم این بازی و بازی‌های دوستانه آینده‌ی تیم ملی صد در صد برای ما مفید باشد.

وی درباره‌ی زمان پیوستنش به تیم ملی به ایسنا گفت: متاسفانه بازی‌های تیم ملی در تقویم فیفا برگزار نمی‌شود و من نیز به دلیل فشردگی بازی‌های اینتراخت نمی‌توانم در بازی‌های دوستانه تیم ملی كه در تاریخی به غیر از تاریخ فیفا برگزار می‌شود، حاضر باشم. اما، به طور قطع برای دیدار با سوریه خودم را به جمع ملی‌پوشان اضافه می‌كنم.

مهدوی‌كیا درباره‌ی انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: خوشحالم كه پس از حدودا یك سال و نیم فدراسیون فوتبال رییسش را چهارشنبه‌ی این هفته خواهد شناخت. همچنین تشكیل اردوی تیم ملی و انتخاب سرمربی از دیگر اخبار خوشحال كننده‌ای بود كه ما در این چند وقت شنیدیم. امیدوارم كه هر چه زودتر وضعیت از حال حاضر نیز بهتر شود.

كاپیتان تیم ملی درباره‌ی انتخاب "آرتور ژورژه" از سوی كمیته‌ی انتقالی گفت: به شخصه هیچ شناختی از ژورژه ندارم اما خوشحالم كه با انتخاب سرمربی تركیب تیم ملی نیز مشخص می‌شود. تنها امیدوارم مربی‌ای كه انتخاب ‌شود كه بتواند تیم ملی را به مسابقات جام جهانی ببرد.

مهدوی‌كیا در ادامه‌ی گفت‌وگوی خود با ایسنا درباره‌ی وضعیت خود در آینتراخت گفت: با توجه به تعطیلات نیم فصل شرایطم هم اكنون نسبت به نیم فصل بسیار بهتر شده و قطعا در نیم فصل دوم بازی‌های بهتری را انجام خواهم داد، ضمن آن كه برای آینتراخت نیز در نیم فصل دوم نتایج بهتری را پیش بینی می‌كنیم. در فصل نقل وانتقالات ما دو مهاجم خود را از دست دادیم اما یك بازیكن از چك را جذب كردیم. فكر می‌كنم شرایط من و اینتراخت در نیم فصل دوم بهتر از نیم فصل اول باشد. هر چند كه در نیم فصل اول نیز نتایج بدی نگرفتیم و با پیروزی كه در بازی آخر به دست آوردیم توانستیم خود را از جمع قعرنشینان جدا كنیم و در نهایت در مكان نهم قرار گرفتیم.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: عمومی , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی