تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - تیم ملی فوتبال مالی پیش از دیدار با ایران از مصر شكست خورد :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::تیم ملی فوتبال مالی پیش از دیدار با ایران از مصر شكست خورد  

تیم ملی فوتبال مصر مدافع قهرمانی جام ملتهای افریقا روز پنجشنبه با كسب پیروزی یك بر صفر بر مالی یكی از رقبایش در جام ملتهای افریقا، آمادگی خوب خود را پیش از برگزاری این مسابقات حفظ كرد .

به گزارش خبرگزاریها از ابوظبی ، " حسنی عبد ربو " هافبك مصر پس از یك خطا در محوطه جریمه مالی روی " عامر زكی " مهاجم هم تیمی خود ، یك ضربه پنالتی را تبدیل به گل كرد .

زكی شنبه گذشته زننده دو گل از سه گل مصر در دیدار با نامیبیا برای كسب یك پیروزی سه بر صفر در نخستین بازی از سه بازی تداركاتی خود برای مسابقات نهایی جام ملتهای افریقا بود .

مصر قرار است روز یكشنبه با انجام یك بازی دیگر در مقابل آنگولا در لیسبون پایتخت پرتغال به برنامه تداركاتی خود پایان دهد. در جام ملتها، مصر باید در گروه سه به مصاف كامرون قهرمان چهار دوره مسابقات، تیم غیر قابل پیش بینی زامبیا و تیم مرموز سودان برود.

مالی كه نزدیك بود، توسط " فردریك كانوته " صاحب گل تساوی شود در "گروه مرگ" جام ملتها در كنار بنین، ساحل عاج و نیجریه قرار دارد.

علاوه براینكه یك شوت كانوته به تیردروازه خورد و گل نشد، مالی ده دقیقه به پایان این دیدار پس از اخراج "محمد شوكی" یك بازیكن خود ده نفره شد.

تیم ملی فوتبال مالی قرار است یكشنبه یك دیدار دوستانه با ایران انجام دهد.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: فوتبال جهان , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی