تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - پیروزی تیم پگاه گیلان در مقابل الامارات شاگردان دست‌نشان تیم عنایتی و خطیبی را شكست دادند :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::پیروزی تیم پگاه گیلان در مقابل الامارات شاگردان دست‌نشان تیم عنایتی و خطیبی را شكست دادند 

تیم فوتبال پگاه گیلان در دیداری تداركاتی الامارات امارات را شكست داد.

تیم فوتبال پگاه گیلان جمعه شب در دیداری تداركاتی در امارات به مصاف تیم الامارات رفت و با دو گل امیر متوسل‌زاده و اشیلد بازیكن كامرونی‌اش توانست با نتیجه‌ی 2 بر صفر میزبان خود را شكست دهد.

در این دیدار رضا عنایتی و رسول خطیبی نیز در تركیب تیم الامارات حضور داشتند.

اسماعیل شاد، مدیرعامل باشگاه پگاه پس از این دیدار به ایسنا گفت: تیم ما با توجه به تمرینات آماده‌سازی و بدنسازی در كیش شرایط بهتری نسبت به نیم فصل نخست را پیدا كرده است ضمن آن كه بازیكنان جدید نیز نفرات خوبی هستند.

وی ادامه داد: تیم الامارات دراین بازی با تمام قوا به مصاف ما آمده بود اما، در هر صورت از عملكرد بازیكنان‌مان در این دیدار رضایت داریم. تصور می‌كنم پگاه در نیم فصل دوم موفق‌تر ظاهر شود و دو خواسته‌ی اصلی ما كه نكته‌ی اول ماندن در لیگ برتر و دیگری صعود در جدول رده‌بندی است، برآورده شود.

گفتنی است، تیم پگاه گیلان بعد از ظهر روز شنبه به مصاف تیم ویند امارات می‌رود.نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: داماش گیلان , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی