تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - غیبت از تمرین ممنوع! اولتیماتوم "كریمی" به استقلالی‌ها: به هیچ یك از شما بیش از 10 بازی نمی‌رسد :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::غیبت از تمرین ممنوع! اولتیماتوم "كریمی" به استقلالی‌ها: به هیچ یك از شما بیش از 10 بازی نمی‌رسد  

تمرینات استقلال روز شنبه در سالن سرپوشیده‌ی ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شد.

در این تمرین كه راس ساعت 12 آغاز شد، ابتدا بازیكنان به مدت 20 دقیقه زیرنظر "اعتماد مقدم" مربی بدنساز تیم، بسكتبال بازی كردند. پس از ورود كریمی به سالن محل تمرین وی بازیكنان را به دور خود جمع كرد و درباره‌ی برنامه‌ها و اهداف تیم با آنها صحبت كرد.

كریمی خطاب به بازیكنان گفت: برای بازی‌های برگشت لیگ و جام حذفی 25 برنامه‌ی تاكتیكی را در نظر گرفته‌ام كه هم اكنون به 16 هدف خود دست یافته‌ایم.

وی ادامه داد: اكنون در آستانه‌ی شروع بازی‌های برگشت بوده و هیچ یك از بازیكنان نباید در تمرینات تیم غیبت كنند. همچنین بازیكنان باید از تاكتیك تك بعدی بیرون آمده و به همه‌ی برنامه‌ها و تاكتیك‌های خود عمل كنند.

كریمی درمورد اعتراض برخی بازیكنان نسبت به تعویض‌شان در نیم فصل اول گفت: مطمئن باشید كه با شروع نیم فصل دوم و جام حذفی به هر بازیكن بیش از10 بازی نمی‌رسد.

دویدن، گرم كردن و انجام حركات كششی برنامه‌ای بود كه بازیكنان پس از سخنان فیروز كریمی انجام دادند. ساعت 13 بازیكنان در قالب گروه‌های چند نفره با كار با توپ و آقا وسط پرداختند. بازیكنان سپس به دستور كریمی دو به دو كاورهای سبز و زرد پوشیده و پاس‌های تك ضرب، دو ضرب و حركت با توپ انجام دادند.

عبور از مانع و ضربات شوت آخرین تمرینی بود كه بازیكنان به دستور كریمی و حدود 30 دقیقه انجام دادند.

تمرین امروز استقلالی‌ها ساعت 14 و 15 دقیقه با سرد كردن بدن‌هایشان پایان یافت.

* وحید طالب‌لو، مجتبی جباری، امیرحسین صادقی، علی علیزاده، پژمان منتظری و اصغر حاجیلو از غایبان تمرین استقلالی‌ها بودند.

* حجازی با 30 دقیقه تاخیر در تمرینات حاضر شد.

* مهرزاد پولادی به دلیل مصدومیت در اردوی امارات امروز از روی سكوها شاهد تمرینات بازیكنان بود.

* تمرین بعدی استقلالی‌ها فردا ساعت 13 تا 15 در سالن مجموعه كشوری برگزار می‌شود.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: استقلال تهران , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی