تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - تاج: تیم ملی ب تشكیل می‌شود :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::تاج: تیم ملی ب تشكیل می‌شود  

نامی برای كمیته‌ی فنی نهایی نشده است
هیات رییسه بر روی علی پروین نظر مثبتی دارد
حداكثر تا دوشنبه‌ی آینده سرمربی مشخص خواهد شد

 

نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: تلاش داریم تا دوشنبه‌ی آینده سرمربی جدید تیم ملی را مشخص كنیم.

مهدی تاج  با اشاره به جلسه‌ی روز چهارشنبه‌ی (امروز) هیات رییسه برای انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: بحث اصلی درباره‌ی انتخاب سرمربی تیم ملی در این جلسه مطرح بود. هیات رییسه كار جدی خود را در دو نوبت، در هر روز برای انتخاب سرمربی تیم ملی آغاز كرده و هم اكنون برای سرمربی خارجی تیم ملی به نام سه، چهار نفر رسیده‌ایم و امیدواریم پس از دهه‌ی اول ماه محرم و حداكثر تا دوشنبه‌ی آینده سرمربی خارجی تیم ملی مشخص شود.

وی در پاسخ به این سوال كه این گزینه‌ها از چه كشورهایی هستند، گفت: نظر هیات رییسه این است كه به صورت شفاف اطلاع‌رسانی كنیم. به همین دلیل پس از اینكه به جمع‌بندی نهایی رسیدیم، نام سرمربی تیم ملی را اعلام خواهیم كرد.

تاج درباره‌ی هیات رییسه‌ی فدراسیون فوتبال گفت: پیش از ما عده‌ی زیادی در فدراسیون فوتبال كار كرده‌اند. كمیته‌ی انتقالی نیز كارهای زیادی انجام داده، اعضای جدید هیات رییسه‌ی فدراسیون فوتبال نیز كارهای بسیار بسیار زیادی در فدراسیون دارند. در این دوره نه تنها رییس به صورت انتخابی برگزیده شد، بلكه اعضای هیات رییسه نیز با انتخابات به فدراسیون فوتبال رسیدند. در واقع هیات رییسه تصمیم‌ساز است و ما به همراه رییس فدراسیون مجری برنامه‌ی هیات رییسه‌ی فدراسیون هستیم.

وی از تصویب تشكیل تیم ملی «ب» خبر داد و گفت: در جلسه‌ی هیات رییسه تصویب شد كه تیم ملی «ب» پس از تشكیل تیم ملی بزرگسالان تشكیل شود و در واقع تشكیل تیم «ب» پس از تیم ملی در اولویت فدراسیون فوتبال قرار دارد.

خبرنگار ایسنا درباره‌ی تجربه‌های ناموفق تشكیل تیم «ب» در دوره‌های گذشته و احتمال تكرار این تجربه در دوره‌ی جدید پرسید كه تاج گفت: اگر در دوره‌های گذشته تیم «ب» موفق نبوده، دلیلش این است كه اهمیتی برای این تیم قایل نبودیم و بنا نبوده كه خروجی صد درصد تیم ب از تیم بزرگسالان باشد. ولی با تشكیل تیم «ب» در این دوره بازیكنانی كه از تیم امید به تیم بزرگسالان خواهند رسید باید از تیم «ب» به تیم ملی بیایند.

نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره‌ی انتخاب "محمود یاوری" به عنوان مدیر تیم ملی گفت: من روز گذشته با مدیرعامل باشگاه برق شیراز در این باره صحبت كردم و باشگاه برق شیراز با وجود مشكلاتی كه داشت برای كمك به تیم ملی با حضور "یاوری" به عنوان مدیر تیم ملی موافقت كرد.

تاج در پاسخ به این سوال كه آیا "یاوری" مدیر فنی تیم ملی بزرگسالان است یا سرپرست؟ گفت: او مدیر تیم‌ ملی بزرگسالان است. تمام اختیارات داخل مستطیل سبز مربوط به سرمربی خارجی، ابراهیم‌زاده و كادرفنی است و یاوری مدیر تیم ملی است و امروز نیز موافقت كتبی باشگاه برق شیراز را دریافت خواهیم كرد.

وی درباره‌ی تشكیل كمیته‌ی فنی تیم‌های ملی گفت: محمود یاوری مهمترین گزینه‌ی برای مدیریت كمیته‌ی فنی تیم ملی است اما، انتخاب مدیر كمیته‌ی فنی تیم ملی پس از تشكیل این كمیته انجام خواهد شد.

تاج ادامه داد: نام‌هایی كه در كمیته انتقالی برای حضور در كمیته فنی تیم ملی مطرح شده بود، دیگر مطرح نیست و هنوز هیچ نامی برای حضور در این كمیته نهایی نشده است.

تاج درباره‌ی‌ شایعه‌ی حضور "علی پروین" در كمیته‌ی فنی تیم ملی گفت: هیات رییسه نظر كاملا مثبتی بر روی "پروین" دارد اما، تا به حال جایگاهی برای او مشخص نشده است.

نایب رییس فدراسیون فوتبال در بخش پایانی گفت‌وگوی خود با ایسنا درباره‌ی انتقاد برخی از كارشناسان درباره‌ی تغییر موضع فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: دوستان عزیز و كارشناسان محبت كردند و به خانه‌ی خود كه فدراسیون فوتبال است، آمدند. ما با مربیان لیگ، پیشكسوتان تیم ملی و برخی از كارشناسان فوتبال درباره‌ی انتخاب سرمربی داخلی یا خارجی تیم ملی گفت‌وگو كردیم و جمع‌بندی نهایی این بود كه از یك مربی خارجی به عنوان سرمربی تیم ملی استفاده كنیم.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: تیم ملی , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی