تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - ساكت:برانكو گزینه‌ی اصلی ماست :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ساكت:برانكو گزینه‌ی اصلی ماست  

عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم
همیشه روی كمك ابراهیم‌زاده حساب می‌كنیم

 

مدیرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان گفت: برانكو ایوانكوویچ به همراه مربیان خارجی كه سابقه‌ی حضور در ایران را داشتند، گزینه‌ی ما برای جانشینی لوكا بوناچیچ هستند.

محمدرضا ساكت اظهار كرد: پس از این كه روز گذشته و پس از درخواست كتبی لوكا بوناچیچ او از تیم ما جدا شد، نیم فصل را با مجموعه‌ی كاملی كه در كادر فنی در اختیار داریم و با حضور كریم قنبری آغاز خواهیم كرد. اطمینان داریم حس مسوولیتی كه در بازیكنان و كادر فنی وجود دارد ما را به موفقیت در نیم فصل خواهد رساند.

وی درباره‌ی احتمال حضور برانكو ایوانكوویچ در تیم سپاهان گفت: ما علاقه‌مند به این هستیم كه از مربی‌ای استفاده كنیم كه سابقه‌ی حضور در ایران را داشته باشد و طبیعی است كه برانكو ایوانكوویچ نیز چنین ویژگی‌ای دارد. با این حال "جمال حاجی" نیز یكی دیگر از گزینه‌های مربی‌گری سپاهان است.

وی گفت: در حال حاضر نیز با مربیانی كه سابقه‌ی حضور در ایران را دارند در حال مذاكره هستیم. هر چند كه برانكو به دلیل تجربه‌ی كار در ایران برای ما در اولویت قرار دارد. به هر حال برای انتخاب سرمربی جدید تیم عجله‌ای نداریم و با انسجام خوبی كه تیم دارد به آینده امیدواریم.

ساكت به جدایی لوكا بوناچیچ اشاره و با قدردانی از تلاش‌های هجده ماهه‌ی او در سپاهان گفت: ما قدردان زحمات بوناچیچ در سپاهان هستیم اما، اقتضای هر قرارداد حرفه‌ای این است كه در صورت جدا شدن حق و حقوق دو طرف لحاظ شود. به همین خاطر نمی‌توانستیم به صورت رایگان با جدایی لوكا از سپاهان موافقت كنیم.

وی افزود: از حدود بیست - سی روز قبل متوجه بی‌انگیزگی لوكا برای ادامه‌ی همكاری با سپاهان شده بودیم اما، به دلیل این كه نمی‌توانستیم به صورت شفاف خبررسانی كنیم به دلیل تبعات این كار بود چرا كه برخی از كنسرسیوم‌های دلالی این خبر را به لوكا اعلام می‌كردند به همین دلیل از او خواستیم كه نظر رسمی خود را به صورت كتبی به ما بدهد. و پس از این كه این درخواست كتبی را گرفتیم، نسبت به این جدایی موافقت كردیم و او نیز موظف شد تمام مبلغ قرارداد یك سال خود را به باشگاه سپاهان بپردازد.

ساكت ادامه داد: اعتبار جهانی باشگاه سپاهان به گونه‌ای است كه مربیان زیادی علاقه‌مند به حضور در این تیم هستند و تا به حال نیز پالس‌های زیادی برای علاقه‌مندی مربیان دریافت كردیم. اگر سیر چند سال اخیر را پیگیری كنید، می‌بینید كه مربیانی مانند كاظمی، تاوارس و لوكا دوره‌های موفقی را در سپاهان پشت سر گذاشته‌اند. به همین دلیل وقتی متوجه شدیم كه بوناچیچ انگیزه‌ی لازم و جاه طلبی مثبت را برای كسب نتایج ندارد، تصمیم خود را منوط به نظر كتبی او كردیم و در نهایت وقتی او درخواست كتبی خود را اعلام كرد با جدایی او موافقت كریم.

وی درباره‌ی ابراز علاقه‌ی "ابراهیم‌زاده" برای كمك به سپاهان گفت: ابراهیم‌زاده جز جدا نشدنی خانواده‌ی سپاهان است و ما همیشه بر روی كمك او حساب باز كرده‌ایم.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: سپاهان اصفهان , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی