تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به تربیت‌بدنی آذربایجان شرقی واگذار شد :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به تربیت‌بدنی آذربایجان شرقی واگذار شد 

عشرت شایق نماینده تبریز گفت: با توجه به صحبت‌های اخیر و اطلاعی كه ورزش‌دوستان نسبت به مشكلات تیم ماشین سازی تبریز داشتند، باید گفت مشكلات فراروی این باشگاه بیشتر جنبه مادی داشت و طبیعتا نمی‌توانست از كانال كارخانه ماشین سازی حل و فصل شود.

وی افزود: هر چند كه اعضای هیات مدیره كارخانه ماشین سازی درصد مصوبه دولت را پرداخت می‌كردند، اما بر كمك‌هایی كه از جاهای دیگر تزریق می‌شد، نظارت دقیقی صورت نمی‌گرفت تا جایی كه مشكل مالی ماشین‌سازی منجر به حضور نیافتن این تیم در دو بازی اخیر خود شده بود.

این نماینده مجلس تصریح كرد: با تشكیل جلسات متعدد بالاخره سرنوشت باشگاه ماشین سازی مشخص شد، به شكلی كه تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی این تیم را تحویل گرفت و این تعهد را انجام داد كه كلیه هزینه‌های جاری و فراروی باشگاه را متحمل و هزینه كردها را پرداخت كند، اما تیم به همان نام تیم ماشین سازی حفظ شود تا دوستداران و علاقمندان این تیم روزهای پرتلاش‌تر، موفقیت‌تر، با پیروزی‌های زیباتری را از این تیم شاهد باشند.

شایق در ادامه هم چنین با تشكر از تدبیر اندیشیده شده در خصوص این تیم و باشگاه از سوی معاونت سیاسی، امنیتی استانداری آذربایجان شرقی و مدیركل تربیت بدنی این استان گفت: تیم ماشین سازی حالت غم انگیزی پیدا كرده بود. به همین دلیل هواداران تیم بسیار ناراحت بودند و با ارتباطاتی كه با ما داشتند، نگرانی خود را ابراز می‌كردند.

به گفته وی، باید فرصت لازم به تربیت بدنی داده شود تا در مدیریت و تغییر و تحولاتی كه در باشگاه ماشین‌سازی انجام خواهد داد، دستش باز باشد و با یك مدیریت صحیح و قوی در راستای حمایت از تیم ماشین‌سازی شاهد موفقیت‌های این تیم باشیم.

وی تصریح كرد: با این اقدام حساب و كتاب تیم مشخص می‌شود و به دلیل حضور دیوان محاسبات در بحث تربیت بدنی نیز این امر باعث می‌شود هر آن چه كه به تیم آورده می‌شود، مورد حساب و كتاب قرار گیرد.

این عضو فراكسیون ورزش مجلس تصریح كرد: متاسفانه در باشگاه‌های ورزشی شاهدیم بحث حسابرسی‌ها و نظارت مالی ضعیف است و بعضا اتفاقات مالی رخ می‌دهد كه بسیار نگران كننده بوده و جو ورزش ما را مشوش می‌كند.

وی اظهار امیدواری كرد با این حركت تربیت بدنی و مدیریت قوی و سالم، تیم ماشین‌سازی تبریز از مشكلات رهایی پیدا كند و شاهد در آغوش كشیدن پیروزی‌های آتی این تیم و شادی هواداران آن باشیم.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: لیگ دسته یك (آزادگان) , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی