تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - قلعه نویی: سفرم به ازبكستان تبلیغات نبود :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::قلعه نویی: سفرم به ازبكستان تبلیغات نبود 

سرمربی تیم فوتبال مس كرمان گفت: با توجه به پتانسیل فوتبال كرمان، تبدیل این شهر به یكی از قطب‌های فوتبال ایران كار دشواری نیست.

امیرقلعه‌نویی اظهار كرد: به هر حال شرایط مس كرمان در جدول رده بندی شرایط خوبی نیست. با این حال این تیم مدیریت و بازیكنان بسیار خوبی دارد و این تیم توانایی رسیدن به مكان‌های بالاتر جدول را دارد و قرار گرفتن در مكان پانزدهم جدول زیبنده‌ی این تیم نیست.

وی افزود: در حال حاضر مس كرمان با این مشكل روبه‌روست. مولایی یكی از بهترین بازیكنان مس كرمان به دلیل دوپینگ، محروم شده است، این در حالی است كه خود این بازیكن اصلا اطلاعی درباره دوپینگش ندارد و ظاهرا او از مكمل تقویتی استفاده كرده و ما از "شاه‌حسینی" می‌خواهیم كه بررسی بیشتری را روی این موضوع انجام دهد.

وی درباره كمبودهای مس كرمان گفت: ما در هافبك دفاعی و خط حمله نیاز به تقویت داریم و خوشبختانه مدیران باشگاه و همكاران او همكاری خوبی با ما انجام دادند، ضمن آن كه نامه‌نگاری‌هایی نیز برای جذب رضا عنایتی انجام دادیم و حضور او در مس كرمان منوط به موافقت باشگاه الامارات است.

قلعه‌نویی با اشاره به حضور مربیان بومی در مس كرمان گفت: این تیم متعلق به مردم كرمان و مربیان كرمانی است و من تنها در این تیم یك مهیمان هستم.

وی درباره تركیب جدید كادر فنی مس كرمان گفت: مجید صالح، حمید بابازاده و امید طیری نیز با من به كرمان خواهند آمد. ما قصد داشتیم از ماركار آقاجانیان نیز در كادر فنی استفاده كنیم به دلیل مشكلی كه او داشت این امكان به وجود نیامد. جواد زرینچه را نیز مدنظر دارم اما به دلیل آن‌كه او در باشگاهی فعالیت می‌كند در حال حاضر چنین امكانی وجود ندارد. اما در اولین فرصت نیز از حضور زرینچه در تركیب كادر فنی استفاده خواهیم كرد. همچنین ایرج قلیچ خانی نیز مشاور فنی تیم خواهد بود.

قلعه نویی در ادامه‌ی گفت‌وگوی خود با ایسنا،‌ درباره مسائلی كه در خصوص مذاكراتش با باشگاه پاختاكور ازبكستان مطرح شده، گفت: ما با دعوت رسمی باشگاه پاختاكور به ازبكستان رفتیم و با وجود این‌كه دریافت ویزای ازبكستان كار دشواری است با دعوت پاختاكور ویزای‌مان تهیه شد. در هنگام حضور در ازبكستان مسوولان باشگاه به پای پله‌ی هواپیما آمدند و از ما استقبال كردند و در واقع كاری كه در ایران نشد را درآن‌جا انجام دادند.

وی افزود: در مدت حضورم در ازبكستان در دو و سه جلسه با نایب رییس باشگاه مذاكره كردم و در پایان از آن‌ها دو هفته زمان خواستم تا برنامه‌هایم را آماده كنم كه در حال حاضر نیز این كار را انجام می‌دهم.

قلعه نویی در پایان در پاسخ به این سوال كه آیا سفرتان به ازبكستان جنبه‌ی تبلیغاتی نداشت؟ گفت: می‌توانید به عكس‌ها و فیلم‌هایی كه موجود است مراجعه كنید. آیا عكس‌ها و فیلم‌ها هم بازار گرمی و تبلیغ است؟!


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: عمومی , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی