تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - فیروز كریمى: احوال مادر توره، دایى، پترویچ و خاله آتسو به من هیچ ربطى ندارد! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::فیروز كریمى: احوال مادر توره، دایى، پترویچ و خاله آتسو به من هیچ ربطى ندارد!  

فیروز كریمى سرمربى صباى قم در پایان بازى با پرسپولیس كه به تساوى انجامید در میان خبرنگاران حاضر شد و به سؤالات آنها پاسخ داد. كریمى در ابتدا گفت: از این نتیجه راضى نیستم و كسى نمى تواند این را به من القا كند كه نتیجه تساوى مرا راضى كرده است. وى در پاسخ به اختصاص دادن طبقه دوم ورزشگاه به طرفداران صبا معترض شد و گفت: این حق پرسپولیس بود كه ۱۰ درصد از مجموع سكوها را به طرفداران صبا اختصاص دهد اما در بحث میهمان نوازى آن هم با توجه به خالى بودن بخشى از سكوهاى طبقه پایین ورزشگاه و البته سردى هوا بهتر بود حداقل طرفداران صباباترى را به جایگاه مختص استقلالى ها راه مى دادند اما به هر حال مطمئن باشید همین رفتار را با پرسپولیسى ها در بازى برگشت خواهیم داشت و بدترین جاى ورزشگاه را به طرفداران صبا اختصاص خواهیم داد.
سرمربى صبا در مورد استراتژى تیمش مقابل پرسپولیس اذعان داشت: من فیلم بازى هاى پرسپولیس را به كرات دیدم و مى دانستم این تیم شرایط ویژه اى دارد اما نمى توانم استراتژى خود را در این بازى لو بدهم چرا كه معتقدم باید این مسأله محفوظ باقى بماند اما قول مى دهم پس از بازى برگشت بگویم با چه استراتژى مقابل پرسپولیس بازى مى كردیم. ما ۱۰ روز تمام با دقت نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را پیدا كردیم و نمى خواهم همین طور مفت و مجانى اطلاعاتم را در اختیار دیگران قرار دهم!
كریمى در مورد رفتار عجیبش در پایان نیمه اول و دویدن به سمت داور گفت: من به سمت رحیمى مقدم رفتم تا به او خسته نباشید بگویم اما اینكه چه فیگورى براى خسته نباشید گفتن داشتم مهم نیست بلكه مهم حرفى بود كه به داور زدم! سرمربى سابق استقلال ادامه داد تصورتان اینگونه نباشد كه چون پرسپولیس ضعیف بود ما در این بازى به تساوى رسیدیم بلكه باید بگویم تیم صباباترى هر چند بیشترین مساوى را در پرونده خود دارد اما كمترین تعداد شكست نیز از آن ماست. شما حساب كنید اگر بعد از هر ۲ ۳، مساوى یك برد كسب مى كردیم حالا جایگاهمان در جدول بالاتر از این بود. به هر حال معتقدم از این بازى هم چیزى عایدمان نشد. سومین توپى كه به تیر دروازه پرسپولیس زدیم نهمین توپى بود كه طى هفته هاى گذشته به تیر دروازه حریفانمان مى زدیم. پرسپولیسى ها مقابل ما تحت فشار قرار داشتند و نتوانستند انتطارات هوادارانشان را برآورده كنند.
كریمى با انتقاد از مصاحبه هایى كه طى روزهاى اخیر از قولش در مطبوعات به چاپ رسیده بود اعلام كرد: متأسفانه از قول من حرف هایى در روزنامه ها چاپ مى شد كه باعث تعجبم مى گشت. مثلاً مى نوشتند كریمى گفته باید مراسم عروسى ابراهیم توره را در سالن ونوس برگزار مى كردیم یا اینكه من در مصاحبه اى احوال مادر ابراهیم توره را پرسیدم و از مردم خواسته ام برایش دعا كنند! وى ادامه داد: بدتر از آن این است كه مى گویند بنده با دایى ایوان پترویچ اظهار همدردى كردم و قرار است در جریان دعواى خانوادگى فرانك آتسو و خاله اش پادرمیانى كنم! به همین دلیل است كه كمتر مصاحبه با مطبوعات را در دستور كار خود قرار مى دهم و حتى شماره موبایلم را نیز به خبرنگاران ندادم تا با هم كمتر در ارتباط باشیم. وقتى در روزنامه اى خواندم كه نوشته بودند براى مقابله با پرسپولیس باب مذاكره با اسماعیل توره برادر ابراهیم را گشوده ایم خنده ام گرفت در صورتى كه این مسائل اصلاً به من مربوط نمى شود.
كریمى در مورد پرسپولیس نیز یادآور شد: فكر مى كنم هواداران پرسپولیس باید صبورتر باشند و با یك تساوى دلخورى از خود نشان ندهند. به عقیده من سیستم كارى پرسپولیسى ها تغییر نكرده و مثل گذشته تكرارى است. آنها در فصل گذشته در ۶ بازى در آخرین ثانیه هاى بازى به پیروزى رسیدند اما امسال شانسى ندارند، درست مثل ما كه توپ آخرمان به تیر دروازه برخورد كرد و وارد دروازه نشد. كریمى افزود: به اعتقاد من پرسپولیس در بازى با مقاومت به هیچ وجه لایق شكست نبود چرا كه اصلاً شرایط یك تیم بازنده را نداشت و مقابل ما هم خوب بازى كرد. باید بگویم بعد از هفته چهارم و طى ۲۰ نیمه گذشته، نیمه اولى كه مقابل پرسپولیس بازى كردیم ضعیف ترین نیمه بازى صبا در این فصل بود. این تفكر كاملاً اشتباه است كه بگوییم چون پرسپولیس در استادیوم آزادى و مقابل طرفدارانش به میدان مى رود پس باید حریفش را شكست دهد. بهتر است هواداران پرسپولیس كمى سعه صدر داشته باشند چرا كه هواداران در روزهاى سخت و دشوار باید به داد تیم خود برسند. یادم مى آید فصل گذشته طرفداران استقلال در ورزشگاه آزادى همین شرایط را داشتند اما از خود صبر بیشترى نشان دادند و همین امر سبب شد بگویم من هیچ گاه مقابل استقلال فقط و فقط در ورزشگاه آزادى روى نیمكت نمى نشینم. هر آدم عاقلى ممكن است یكسرى چیزها را گم كرده و یكسرى چیزها را پیدا كند و به نظر من فعلاً افشین قطبى یكسرى از مهره هایش را گم كرده است اما مطمئنم آنها هم روزى به بازى ها برمى گردند و به قول معروف سر و سینه صاف مى كنند.
نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: صبا باطری قم , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی