تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - پس از لغو دیدار با الامارات و العین تیم استقلال به مصاف دانشگاه ویند دبی می‌رود! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::پس از لغو دیدار با الامارات و العین تیم استقلال به مصاف دانشگاه ویند دبی می‌رود! 

تیم استقلال تهران با تیم فوتبال دانشگاه ویند دبی بازی می‌كند.

تیم استقلال تهران كه پس از پایان نیم فصل، اردوی آماده‌سازی خود را در امارات برپا كرده است، روز جمعه هفته‌ی جاری و در یك دیدار تداركاتی به مصاف تیم فوتبال دانشگاه ویند خواهد رفت.

آبی‌پوشان كه چند روز اخیر به شدت در تمرینات بدنسازی به سر می‌برند، قرار بود با تیم‌های العین، الامارات و الاهلی چند بازی تداركاتی داشته باشند كه به دلیل برنامه‌ی فدراسیون فوتبال امارات، كلیه‌ی این بازی‌ها لغو شد.

اردوی تیم استقلال دوشنبه هفته‌ی آینده‌ به پایان می‌رسد و اعضای این تیم دوشنبه آینده به تهران برمی‌گردند.


نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: استقلال تهران , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی