تبلیغات
JavaScript Codes خبر های داغ از لیگ های فوتبال ایران - آخرین اخبار از اردوی استقلال در امارات :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::با سلام به این سایت خوش آمدید با ارایه نظرات خود ما را در اداره هرچه بهتر سایت یاری كنید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::اهدای عضو اهدای زندگی::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::آخرین اخبار از اردوی استقلال در امارات 

وحید طالب‌لو و مجتبی جباری بازیكنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال برای حضور در تمرینات تیم ملی به تهران بازخواهند گشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از امارات، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال تهران صبح دوشنبه در محل اردوی این تیم در باشگاه ایرانیان دبی به مدت یك ساعت و نیم انجام شد. تمرینات دیروز بعدازظهر تیم تعطیل بود و بازیكنان در اختیار خود بودند.

اما، امروز صبح هم بازیكنان به استراحت پرداختند تا طبق برنامه‌ ساعت 19 تا 21 امشب تمرینات خود را انجام دهند.

در حال حاضر به جز حمید شفیعی و مهرداد پولادی كه مصدومیتی جزئی دارند تمامی بازیكنان استقلال در آمادگی كامل به سر می‌برند.

لازم به توضیح است كه هنوز دیداری تداركاتی به صورت قطعی برای تیم استقلال مشخص نشده است و تنها صحبت‌هایی از دیدار استقلال با تیم "ویند" تیمی كه متشكل از ایرانیان مقیم امارات است و مربی‌گری آن به عهده‌ی حسین عبدی بازیكن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران است، در میان است.نوشته شده توسط IrsNs | لینک ثابت | موضوع: استقلال تهران , نظر ها ()


میانبر - وب سایت خود را به فهرست اضافه کنید
میانبر - فهرست وب سایت های ایرانی